Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>
Duży transport wojskowy przejechał w czwartek przez Radom [ZDJĘCIA]
Kilkadziesiąt pojazdów wojskowych przejechało w czwartek popołudniu przez stację Radom. Ustawione na platformach transportery, ciężarówki i sanitarki pojechały w stronę Skarżyska-Kamiennej. Jak zdążył spostrzec nasz reporter, transport należał do armii węgierskiej.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]
Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Mnóstwo atrakcji dla mieszkańców [FOTO]
Radomiak dokonał czwartego transferu. To melodia przyszłości, na którą klub stawia
Trasa Pamięci Czerwca 76 czyli autokarowa podróż ulicami Radomia z MPK [FOTO]
Metalowe szafki szkolne ułatwiające uczniom codzienność w szkole