Niedziela 19 maja
Iwa, Piotra, Celestyna
RADOM aktualna pogoda

Autoryzowany dystrybutor Supermicro

Artykuł sponsorowany 2022-10-24 13:29:00

Wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej pozwala pomóc naszym klientom w doborze odpowiedniego sprzętu, zwłaszcza od firmy Supermicro, której autoryzowanym dystrybutorem jesteśmy. Potrafimy powiedzieć wiele o parametrach poszczególnych komponentów, a także znaleźć odpowiedni kompromis między wymaganiami naszych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie dostępne maszyny i części.

Ponadto, jako partnerzy firmy Supermicro, jesteśmy w stanie przygotować konkurencyjne oferty cenowe, co nie bez znaczenia jest podczas wykonywania dużych projektów z ograniczonym budżetem. Przed wysyłką produktów do klienta testujemy je, aby uniknąć ewentualnych problemów i zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Supermicro - wiodący producent serwerów

Firma Supermicro została założona w 1993 r. i szybko wyrosła na przodującego producenta serwerów na świecie. Aktualnie może pochwalić się zawrotnym przychodem w wysokości 2,5 miliarda dolarów rocznie. Hale produkcyjne zlokalizowane są na terenie Europy, Azji, a także Stanów Zjednoczonych. W 2016 roku producent ten znalazł się na 18. miejscu na liście Forbesa będącej rankingiem najszybciej rozwijających się firm informatycznych. Firma ta może poszczycić się zajęciem pierwszego miejsca na liście najbardziej proekologicznych superkomputerów - laur przypadł w udziale maszynie Tsubame KFC, stacjonującej w Japonii. Tajwański producent przykłada do ekologii ogromną wagę, optymalizując chłodzenie swoich jednostek i dbając o to, by spełniały one surowe standardy w zakresie poboru mocy.

Serwery Supermicro, ale i nie tylko!

W naszej ofercie, poza serwerami Supermicro, znajdą Państwo także inne produkty tej firmy, które podobnie jak serwery, oferujemy w przystępnych cenach. Systemy serwerowe o niewielkich i prostych konstrukcjach (RACK od 1U do 4U) otwierają tę długą listę. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo także serwery rackowe, dyski do serwerów, UPS do serwerów, podzespoły serwerowe czy stacje robocze. Resztę oferty uświetniają bardziej zaawansowane jednostki pokroju Supermicro MicroCloud, Supermicro MicroBlade, Supermicro SuperBlade i Supermicro Twin. Ich parametry będą odpowiednie dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Architektura x86 w połączeniu ze znanymi procesorami AMD oraz

Intel, które działają w systemie Single lub Dual i zaopatrzone są w specjalnie dedykowane oddzielne płyty główne, serwery Supermicro charakteryzują się niską ceną, niezawodnością, łatwością konfiguracji i dużym fanklubem ludzi na całym świecie. Ponadto w naszej ofercie znaleźć mogą Państwo również systemy kasetowe oraz systemy wieżowe. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Akcesoria, podzespoły i części serwerowe Supermicro

We własnoręcznej konfiguracji serwerów Supermicro przydatne okazać mogą się także inne akcesoria, takie jak przewody i złączki, podzespoły bazowe typu obudowy serwerowe czy płyty główne. Ponadto w katalogu producenta znajdziemy również podzespoły, które umożliwiają upgrade jednostek, np. UIO (Universal I/O) / WIO. Umożliwiają one elastyczną rozbudowę za wykorzystaniem dodatkowych kart I/O, które można zainstalować poprzez dołączany do płyty głównej moduł UIO/WIO. Technologia ta umożliwia dodanie trzech dodatkowych kart rozszerzeń w obudowie 1U oraz siedem w przypadku obudowy 2U. Dostępnych jest wiele kart rozszerzeń od Supermicro: kontrolery RAID SAS/SATA, Karty HBA, karty sieciowe o różnych przepustowościach czy karty GPU. Wykorzystanie tej technologii umożliwia minimalizację liczby serwerów, które są konieczne do prowadzenia firmy.

Na koniec koniecznie trzeba wspomnieć o oprogramowaniu, które jest niezbędną składową każdego systemu serwerowego. Są Państwo zainteresowani którymś z produktów dostępnych na naszej stronie pod adresem domenowym bizserver.eu, ale mają Państwo jakieś wątpliwości? Prosimy o kontakt z naszym personelem w godzinach pracy sklepu (poniedziałek - piątek: 8:00-16:00). Ponadto mogą Państwo skontaktować się z nami poprzez:

• e-mail : info@bizserver.eu

• formularz na stronie: https://bizserver.eu/pl/kontakt

• osobistą wizytę w sklepie: ul. Albatrosów 1, 30-716 Kraków

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych