Środa 1 lipca
Haliny, Mariana, Klarysy

Aleksandra Mirosław żegna się z kibicami. SFD dołącza do grona partnerów World Climbing Series

as, wp, kw 2026-07-01 15:42:00

Gdy na krakowskim Rynku Głównym elita wspinaczki sportowej powalczy o sekundy, tuż obok SFD przetestuje formę kibiców. Oficjalny partner wydarzenia stawia interaktywną strefę, w której od 3 do 5 lipca zmierzyć się będzie można w wyzwaniach siłowych, spotkać topowych influencerów i przetestować fit-nowości bez dodatku cukru.

Baner Puchar Świata

autor: sklep.sfd.pl

Strefa będzie także bazą dla twórców internetowych z SFD Teamu, z którymi kibice będą mogli spotkać się na żywo. Wyjątkowości wydarzeniu dodaje fakt, że nadchodzące zawody Pucharu Świata w Krakowie będą oficjalnym pożegnaniem mistrzyni olimpijskiej Aleksandry Mirosław.

Przedramiona w ogniu – rzuć wyzwanie grawitacji

Strefa SFD została zaprojektowana tak, aby przenieść sportowe emocje bezpośrednio w ręce fanów. Na odwiedzających krakowski Rynek czekają wymagające wyzwania fizyczne:

  • Grip Challenge. Nawiązujący bezpośrednio do wspinaczkowego rzemiosła test siły chwytu. To idealna okazja, by sprawdzić, czy Twój uścisk jest gotowy na największe obciążenia.

  • Konkurs podciągania na drążku. Klasyczna, widowiskowa rywalizacja z grawitacją. Dla każdego, kto podejmie rękawicę i wykręci najlepszy wynik na liście liderów, SFD przygotowało pakiety nagród.

Lipcowe słońce i sportowe emocje wymagają odpowiedniego doładowania. W ramach dedykowanej Strefy testów Allnutrition bez dodatku cukru, SFD zaoferuje darmowe degustacje swoich największych bestsellerów.

Mieszkańcy Krakowa oraz turyści będą mogli bezpłatnie skosztować innowacyjnych fit-przekąsek, proteinowych smakołyków oraz napojów funkcjonalnych. Marka udowadnia tym samym, że sportowa dieta i genialny smak mogą iść w parze bez dodatku cukru.

Strefa SFD na Rynku Głównym będzie otwarta bezpłatnie dla wszystkich odwiedzających przez cały weekend, od 3 do 5 lipca 2026 roku.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap