Wtorek 20 luty
Leona, Ludomiła, Lubomira
RADOM aktualna pogoda

Zakopał psy, które wcześniej ogłuszył pięścią. Został zatrzymany

dm, KWP 2023-01-20 13:22:00

Policjanci z Wierzbicy zatrzymali 68-letniego mężczyznę, który pięścią ogłuszył, a następnie zakopał dwa młode psy. Zwierząt nie udało się uratować. Za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie gminy Wierzbica. Policjanci otrzymali zgłoszenie od kobiety, która widziała, jak mężczyzna najpierw ogłusza pięścią, a następnie zakopuje zwierzęta. Mimo szybkiej reakcji, psów nie udało się uratować. Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie. Swoje zachowanie tłumaczył brakiem środków na wyżywienie wszystkich posiadanych zwierząt. Pod jego opieką znajdowały się również inne psy.

Decyzją Prokuratury Rejonowej w Szydłowcu wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególny okrucieństwem grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze naszych czytelników

 • YOUTUBE:PO/PSL DLA RADOMIA.

  2023-01-20 15:08:53

  POspólstwo PO trzech klasach i takie skutki.

 • YOUTUBE:PO/PSL DLA RADOMIA.

  2023-01-20 15:08:59

  POspólstwo PO trzech klasach i takie skutki

 • YOUTUBE:PO/PSL DLA RADOMIA

  2023-01-20 15:09:06

  POspólstwo PO trzech klasach i takie skutki

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych