Niedziela 1 października
Danuty, Remigiusza, Romana
RADOM aktualna pogoda

Tymczasowy areszt za zabójstwo konkubenta

dm, KWP 2022-11-19 13:11:00

Wareccy policjanci zatrzymali 33-letnią kobietę, która ugodziła konkubenta nożem w klatkę piersiową. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała zarzut zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował ją na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego więzienia.

Do zdarzenia doszło na początku listopada. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 37-letni mężczyzna doprowadził do awantury z konkubiną, podczas której został raniony nożem w okolice klatki piersiowej. Ugodzenie okazało się śmiertelne.

33-latka wezwała na miejsce Policję tłumacząc, że znalazła swego konkubenta martwego w łóżku. Policjanci nie dali wiary w jej wyjaśnienia i skrupulatnie przeprowadzili czynności na miejscu zdarzenia. Ustalili, że kobieta zacierała ślady chcąc upozorować samobójstwo konkubenta. Kobietę osadzono w policyjnym areszcie.

Po zebraniu przez śledczych materiału dowodowego prokurator przedstawił kobiecie zarzut zabójstwa. Grójecki sąd podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego więzienia.

Komentarze naszych czytelników

 • RADOM to PIS +++++

  2022-11-18 16:34:07

  Nowa wyborczymi antyRADOMskiej POpapranej POwiatowej POtologi.

 • RADOM to PIS +++++

  2022-11-18 16:34:17

  Nowa wyborczymi antyRADOMskiej POpapranej POwiatowej POtologi

 • RADOM to PIS +++++

  2022-11-18 16:34:28

  Nowa wyborczymi antyRADOMskiej POpapranej POwiatowej POtologi

 • lucjan.

  2022-11-20 03:23:39

  Jednego KOnkubenta mniej.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych