Poniedziałek 29 maja
Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
RADOM aktualna pogoda

Pijany przewoził dziecko quadem

dm, KWP 2023-04-12 13:04:00

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Kozienicach zatrzymali nieodpowiedzialnego 32-latka, który w stanie nietrzeźwości przewoził quadem swoje 9-letnie dziecko. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Dyżurny kozienickiej komendy odebrał zgłoszenie o kierowcy, który pijany jeździ czterokołowcem i przewozi dziecko. Na miejsce wysłany został patrol z Komisariatu Policji w Grabowie nad Pilicą. Gdy mężczyzna zobaczył policjantów, nie reagował na dawane mu sygnały dźwiękowe i błyskowe do zatrzymania i zaczął uciekać.

W pewnym momencie zostawił wiozące przez siebie dziecko przed jednym z domów i ponownie zaczął uciekać w stronę lasu. Do pościgu został wysłany kolejny patrol z Wydziału Kryminalnego kozienickiej KPP. Na widok policjantów i nieoznakowanego pojazdu służbowego mężczyzna porzucił quada i zaczął uciekać pieszo. Kryminalni po pościgu zatrzymali mężczyznę. 

32-latek został przebadany na zawartość alkoholu. Miał w organizmie prawie 2 promile. Mężczyzna trafił  do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Komentarze naszych czytelników

  • Tęczowa RADOSŁAWa MAŁYSAą

    2023-04-12 13:08:12

    Oooo? Czubek z PO jeszcze nic nie nabazgrał.Będzie zły że nie był pierwszy.Buuuuha,ha,ha.

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych