Poniedziałek 26 luty
Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RADOM aktualna pogoda

Komunikat Urzędu Miejskiego ws. zmiany wniosku o wypłatę świadczenia pieniężnego

dm, UM Radom 2022-05-04 15:38:00

Urząd Miejski w Radomiu informuje, iż zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2022 (Dz. U. poz. 941) zmienił się wniosek o wypłatę świadczenia pieniężnego za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy przebywającym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Wysokość świadczenia wynosi 40 zł za osobę dziennie. Jest ono wypłacane z dołu, za okres faktycznego zapewniania obywatelom Ukrainy zakwaterowania i wyżywienia. Osoby składające wniosek zobowiązane są do wpisania nr PESEL obywateli Ukrainy.

Wnioski o uzyskanie świadczenia wraz z wypełnionymi kartami osób przyjętych do zakwaterowania można pobrać i złożyć w Biurze Obsługi Mieszkańca, - Urząd Miejski, ul. Kilińskiego 30 (parter).

Komentarze naszych czytelników

  • lucjan

    2022-05-04 14:41:24

    i znowu pis oje x bał ludzi kon x donie radom to pis odezwij się 

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych