Sobota 20 kwietnia
Agnieszki, Czesława, Amalii

Zapasy: 6 medali radomskich zawodników na mistrzostwach Polski

dm 2023-02-19 12:07:00

Dwa złote medale zdobyli zapaśnicy Olimpijczyka Radom podczas rozegranych w naszym mieście Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym.

Najlepsi w swoich kategoriach wagowych okazali się Patryk Bednarz (77 kg) i Arkadiusz Kułynycz (87 kg). Ponadto radomianie wywalczyli jedno srebro (Przemysław Piątek) i trzy brązowe medale (Michał Kośla, Konrad Kozłowski oraz Wojciech Kański).

Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego "Olimpijczyk" zajęło drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej oraz pierwsze miejsce w skali kraju jako klub 2022 roku.