Sobota 27 kwietnia
Teofila, Zyty, Żywisława

Trzecie zwycięstwo HydroTrucku

dm 2022-10-09 13:20:00

W meczu 3. kolejki Suzuki 1 Ligi koszykarze HydroTrucku Radom pokonali w hali MOSiR 80:70 WKK Wrocław. Dla podopiecznych trenera Roberta Witki to trzecie zwycięstwo w tym sezonie.

autor: Dariusz Osiej/MOSiR

Nasz zespół źle wszedł w sobotni pojedynek, który tym razem odbył się przy ul. Narutowicza. HydroTruck był bardzo nieskuteczny w rzutach za 3 punkty, co oznaczało prowadzenie rywali z Wrocławia dziewięcioma punktami do przerwy.

Druga połowa przebiegała już pod dyktando gospodarzy. O ile po trzeciej kwarcie radomianie jeszcze przegrywali, tak w ostatniej części meczu zdominowali WKK i patrząc na wynik, dość pewnie zgarnęli kolejny komplet punktów w obecnych rozgrywkach. Łatwo jednak nie było i na pewno koszykarze HydroTrucku muszą poprawić swoją grę w kolejnych potyczkach, jeśli chcą po jednym sezonie wrócić do Energa Basket Ligi.