Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Sukces fizjoterapeutów Radomiak Amp Futbol

cir 2024-06-09 13:48:00

Reprezentacja Polski zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Europy w Amp Futbolu, które odbyły się we francuskim Evian. Fzjoterapeutami biało-czerwonych są Paweł Pietrzyk i Jacek Kwapisz na co dzień pracujący w klubie Radomiak Amp Futbol.

Paweł Pietrzyk i Jacek Kwapisz

Polacy po zaciętym meczu o 3 miejsce pokonali Angilię 1:0, a zwycięska bramkę strzelił kapitan Reprezentacji Polski Bartosz Łastowski.

Amp Futbol, czyli piłka nożna dla osób po amputacjach, to dyscyplina sportowa wymagająca niezwykłej determinacji, wysiłku oraz profesjonalnego wsparcia. Fizjoterapeuci odgrywają tu nieocenioną rolę, dbając o rehabilitację zawodników, ich przygotowanie fizyczne oraz wsparcie podczas treningów i zawodów. Welke gratulacje dla Pawła Pietrzyka i Jacka Kwapisza, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do sukcesów reprezentacj Polski.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych