Sobota 20 kwietnia
Agnieszki, Czesława, Amalii

Radomka przegrała z liderem

dm 2023-02-18 11:47:00

W meczu 16. kolejki Tauron Ligi siatkarki Moya Radomki Lotnisko Warszawa-Radom przegrały w hali RCS 1:3 z liderem tabeli, Developres Rzeszów.

autor: Tauron Liga

Złe wejście w spotkanie, wyraźna porażka w pierwszym secie i zupełna odmiana zespołu w drugiej i trzeciej partii. Radomka doprowadziła do remisu i była bliska wyjścia na prowadzenie, ale nie wykorzystała piłki setowej.

Ostatecznie to ekipa z Rzeszowa triumfowała w trzecim secie i jak się okazało była to decydująca partia, która przesądziła o końcowym zwycięstwie Developresu, bowiem w czwartym secie radomianki nie były już w stanie skutecznie rywalizować z liderem Tauron Ligi.

W następnej kolejce radomianki zagrają na wyjeździe z ROLESKI GRUPA AZTORY Tarnów. Spotkanie odbędzie się w piątek (24 lutego) o godz. 19.

MOYA Radomka Lotnisko Warszawa-Radom - Developres BELLA DOLINA Rzeszów 1:3 (15:25, 25:20, 28:30, 19:25)

Radomka: Bugg 4, Jasek 24, Samara 4, Braga 1, Świrad 11, Łukasik 12, Strasz (libero) oraz Murek 7, Zaborowska, Biała, Moskwa.

Developres: Wenerska 5, Orvosova 15, Szlagowska 19, Kalandadze 14, Centka 8, Obiała 4, Szczygłowska (libero) oraz Bińczycka, Rapacz 7, Bagrowska 1.

MVP: Weronika Szlagowska (Developres).