Środa 1 maja
Józefa, Jeremiego, Lubomira

Radomka przegrała w Bielsku-Białej

dm 2022-12-10 11:53:00

W meczu 7. kolejki Tauron Ligi siatkarki Moya Radomki Lotnisko Warszawa-Radom przegrały na wyjeździe 0:3 z BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Dla zespołu trenera Błażeja Krzyształowicza to piąta porażka w tym sezonie.

autor: Tauron Liga

Spotkanie było bardzo wyrównane w pierwszym i trzecim secie, które ostatecznie było rozgrywane na przewagi. Niestety, końcówki lepiej, a przede wszystkim spokojniej rozgrywały gospodynie i to one cieszyły się z końcowych triumfów w tych partiach. Oznaczało to, dokładając zwycięstwo BKS-u w drugim secie, zwycięstwo ekipy z Bielska-Białej za trzy punkty.

Radomka ponownie przegrała i nie widać pozytywów na lepszą grę, a przede wszystkim na lepsze wyniki w kolejnych meczach w drużynie z Radomia.

W następnej kolejce radomianki zagrają na wyjeździe z Chemikiem Police.

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - MOYA Radomka Lotnisko Warszawa-Radom 3:0 (26:24, 25:21, 28:26)

BKS: Nowicka 5, Szczepańska-Pogoda 11, Borowczak 10, Damaske 16, Pierzchała 7, Majkowska 7, Mazur (libero) oraz Nowak (libero), Chmielewska, Abramajtys, Sobiczewska 2.

Radomka: Bugg 2, Jasek 7, Samara 3, Murek 17, Świrad 9, Łukasik 11, Adamek (libero) oraz Biała, Strasz (libero), Zaborowska.

MVP: Julia Nowicka (BKS).