Środa 17 kwietnia
Roberta, Rudolfa, Stefana
RADOM aktualna pogoda

Potrójna promocja na bilety na mecz Radomiak - Stal Mielec

dm, radomiak.pl 2024-02-20 13:39:01

Przed nami dwa arcyważne mecze Radomiaka. Oba, w dwa najbliższe poniedziałki: 26 lutego na wyjeździe z Wartą Poznań oraz 4 marca w Radomiu ze Stalą Mielec. I właśnie w tym drugim spotkaniu dajmy maksymalne wsparcie naszej drużynie - zapełnijmy trybuny!

Na mecz ze Stalą Klub przygotował dla kibiców Zielonych potrójną promocję! Po pierwsze, już ogłoszone wcześniej, darmowe wejście na stadion dla fanów, którzy wspierali nasz zespół w wyjazdowym spotkaniu z Cracovią. Jak informowaliśmy, w tym przypadku fani mogą odbierać darmowe wejściówki na Zielonej Wyspie w Galerii Słonecznej.

Po drugie, z okazji Dnia Kobiet, darmowe wejściówki dla Pań. W systemie sprzedaży na https://bilety.radomiak.pl/, prosimy o wybranie etapu sprzedaży "8 marca". Po wybraniu miejsca, naliczony zostanie koszt za bilet dla kobiety, natomiast w podsumowaniu sprzedaży, przed zapłatą, rabat zostanie uwzględniony i wszystkie Panie otrzymają darmowe wejściówki.

Po trzecie, obniżka cen biletów o 20 zł na wszystkie sektory H i I. W tym przypadku, rabat także zostanie naliczony w podsumowaniu sprzedaży w systemie biletowym.

Sprzedaż wejściówek na mecz ze Stalą już ruszyła na https://bilety.radomiak.pl/. Promocje trwają aż do wyczerpania biletów. Wejściówki możecie także nabywać w salonie CANAL+ w M1, natomiast w Zielonej Wyspie bilety mogą odbierać kibice, którzy byli na wyjeździe w Krakowie.

Bądźmy razem w tym trudnym czasie. Nasz zespół, jak nigdy potrzebuje gorącego dopingu od swojego 12-go zawodnika. Naprzód Zieloni!

RZUT STADIONU, Z WEJŚCIAMI, SEKTORAMI I KATEGORIAMI CEN - KLIKNIJ TUTAJ.

radomiak.pl

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych