Środa 1 maja
Józefa, Jeremiego, Lubomira

Porażka Czarnych z Treflem

dm 2023-10-26 14:24:00

W meczu 2. kolejki nowego sezonu PlusLigi siatkarze Enea Czarnych Radom przegrali u siebie 1:3 z Treflem Gdańsk.

autor: wksczarni.pl

"Wojskowi" ciągle pozostają bez zwycięstwa w hali Radomskiego Centrum Sportu. Tym razem nasza drużyna rozpoczęła dobrze spotkanie z zespołem z Gdańska. Pierwszy set trwał bardzo długo, niestety ostatecznie zakończył się triumfem gości 39:37.

Kolejna partia to była już dominacja Trefla, ale w trzecim secie to Czarni wygrali do 22 i odżyły nadzieję kibiców na wygraną. W kolejnej części to jednak ponownie rywale pokazali wyższość nad ekipą trenera Woickiego i w całym meczu zwyciężyli 3:1.