Wtorek 16 kwietnia
Bernadetty, Cecyliana, Kseni
RADOM aktualna pogoda

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Pionkach [ZDJĘCIA]

dm 2022-11-22 15:19:00

W Pionkach odbyła się 7. edycja Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej.

W tym roku, w dwudniowych zawodach wzięło udział ponad 100 przedstawicieli policji, straży pożarnej, służby ochrony państwa, leśnictwa i wojska, którzy utworzyli łącznie 10 drużyn. Mundurowi przyjechali do Pionek niemal z całej Polski.

Turniej odbył się systemem grupowym. Bezkonkurencyjni okazali się mundurowi z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej z Łodzi, którzy obronili tytuł z poprzedniej edycji imprezy. Drugie miejsce zajęli stróże prawa z Komendy Wojewódzkiej Policji z Katowic, zaś na 3. miejscu uplasowali się przedstawiciele Centralnej Szkoły PSP z Częstochowy.

Po raz pierwszy w mistrzostwach uczestniczyły drużyny Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych oraz Służby Ochrony Państwa, które były pod wrażeniem profesjonalnej organizacji i wysokiego poziomu sportowego. Nowi uczestnicy już dziś zadeklarowali udział w kolejnych edycjach.

Pula nagród pieniężnych wyniosła 6 tys. zł i była ufundowana przez markę PlenSUN. Impreza odbyła się dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystki oraz Sponsorów. 

Zawody zorganizowano w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Pionkach.

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

 • RADOM to PIS +++++

  2022-11-22 14:08:13

  No i pięknie.

 • No i spadaj z drzewa jak dojrzałeś

  2022-11-23 16:24:25

  RADOM to PiS 

 • No i spadaj z drzewa jak dojrzałeś ..

  2022-11-23 16:28:14

  RADOM to PiSpadaj jak  jabłko Adama w Raju.  Albo małpo wracaj  z powrotem na drzewo. Może do człowieczeństwa dojrzejesz

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych