Poniedziałek 26 luty
Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RADOM aktualna pogoda

Micoli odchodzi z Radomki

dm, radomka.com 2024-01-15 13:11:04

Stefano Micoli przestał pełnić funkcję pierwszego trenera drużyny MOYA Radomki Radom. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Włoch dołączył do radomskiego zespołu przed trwającym sezonem. Pod jego wodzą zespół rozegrał 14 meczów i uzyskał bilans 7 zwycięstw i 7 porażek.

„Przed sezonem, budując drużynę zakładaliśmy trochę inny wynik niż ten obecny. Zdajemy sobie sprawę, że na miejsce w tabeli, na mecze, na wygrane składa się wiele czynników i wszystko to analizujemy. Nie mniej jednak wspólnie doszliśmy do wniosku, że ta obrana droga się nie sprawdza i osiągane wyniki nie zadowalają zarówno nas jak i sztabu, zawodniczek czy kibiców. Dlatego zdecydowaliśmy, że nasze drogi rozejdą się właśnie w tym momencie sezonu.” – powiedział Thomas Renard-Chardin, Prezes Radomka S.A.

Nowy trener zostanie zaprezentowany w ciągu kilku najbliższych dni.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych