Piątek 29 marca
Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Koniec sezonu dla Radomki

dm 2023-04-13 15:28:00

W rewanżowym spotkaniu o miejsca 9-10 na zakończenie sezonu Tauron Ligi siatkarki Moya Radomki Lotnisko Radom przegrały na wyjeździe 1:3 z Uni Opole, ale wygrały tzw. złotego seta i zakończyły rozgrywki na 9. lokacie.

autor: Fiolek art pl

Pierwsze trzy sety pewnie wygrane - najpierw przez Uni, następnie Radomkę, a później ponownie przez gospodynie. Czwarta partia była najbardziej wyrównana, ale ostatecznie triumfowały siatkarki z Opola.

Wynik 3:1 dla Uni i taki sam rezultat uzyskany w pierwszym meczu, ale dla zespołu trenera Błażeja Krzyształowicza, oznaczał rozegranie "złotego seta", w którym lepsze okazały się radomianki i to one zakończyły sezon na 9. miejscu. Sezon, o którym nasza drużyna będzie chciała jak najszybciej zapomnieć, bo cele stawiane przed rozgrywkami, były zupełnie inne...

Uni Opole - Moya Radomka Lotnisko Radom 3:1 (25:15, 18:25, 25:16, 26:24)