Piątek 3 luty
Błażeja, Telimeny, Oskara
RADOM aktualna pogoda

Kadra Radomiaka na obóz w Turcji

dm, radomiak.pl 2023-01-08 12:30:00

Sztab szkoleniowy Radomiaka zatwierdził kadrę zespołu na obóz w Turcji. W składzie znalazło się 28 zawodników. Poniżej przedstawiamy pełną listę.

Kadra Radomiaka na obóz w Turcji:

Bramkarze: Gabriel Kobylak, Albert Posiadała, Michał Jerke, Wiktor Koptas.

Obrońcy: Raphael Rossi, Mateusz Cichocki, Dawid Abramowicz, Damian Jakubik, Pedro Justiniano, Daniel Pik, Aleksander Gajgier, Kacper Wiatrak.

Pomocnicy: Filipe Nascimento, Thabo Cele, Roberto Alves, Jakub Nowakowski, Luizao, Daniel Łukasik, Christos Donis, Luis Machado, Alberto Cayarga, Leandro Rossi, Lisandro Semedo, Jakub Snopczyński, Miłosz Żurawski, Mikołaj Molendowski.

Napastnicy: Jean Franco Sarmiento, Dominik Sokół.

W kadrze na obóz znaleźli się m.in. testowany Grek Christos Donis czy Miłosz Żurawski i Mikołaj Molendowski z Akademii Radomiaka. Do Turcji lecą także Albert Posiadała i Kacper Wiatrak, którzy w poprzedniej rundzie byli wypożyczeni do innych klubów. Spodziewamy się jeszcze 2-3 testowanych graczy, którzy dojadą na zgrupowanie w najbliższych dniach.

Obóz potrwa od 8 do 20 stycznia. Podczas zgrupowania nasza drużyna rozegra cztery sparingi - 9 stycznia zmierzymy się z rumuńskim OSK Sepsi, następnie 14 stycznia zagramy z inną drużyną z tego kraju - Botosani FC. Z kolei na zakończenie obozu - w czwartek (19 stycznia) Zieloni rozegrają jednego dnia dwa mecze kontrolne, najpierw z Alemannią Aachen z Niemiec, a później z Neftchi Fargona z Uzbekistanu.

Zawodnicy, którzy nie znaleźli się w kadrze na zgrupowanie w Antalyi, najprawdopodobniej zostaną na rundę wiosenną wypożyczeni do innych klubów, o czym będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej.

Komentarze naszych czytelników

  • 2

    2023-01-07 17:49:48

    Przyjadą i znowu będą bęcki.

  • rks

    2023-01-08 10:57:43

    nIE DO aRABII sAUDYJSKIEJ I kATARU

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych