Sobota 25 maja
Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
RADOM aktualna pogoda

Jeden karnet na mecze trzech radomskich drużyn

dm 2023-08-28 14:47:00

Kibice radomskich sportów halowych ponownie mogą nabyć multikarnet, który upoważnia do wstępu na wszystkie domowe mecze HydroTrucku Radom, Moya Radomki Radom oraz Enea Czarnych Radom w sezonie 2023/2024.

- Multikarnet zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego z przyjemnością informujemy, że mecze naszych klubów będzie można ponownie obejrzeć mając jeden karnet - powiedział Łukasz Kruk, dyrektor Moya Radomka Radom, dodając: - Siatkówka i koszykówka, zarówno w hali RCS, jak i MOSiR-u przy Narutowicza, to zawsze fantastyczne widowisko. Chcemy, aby jak najwięcej osób mogło w dobrej cenie uczestniczyć w tych meczach, a dodatkowo zacieśnić współpracę między naszymi klubami.

Zakupu multikarnetu można dokonywać stacjonarnie, w siedzibie klubu HydroTruck Radom przy ul. Krukowskiego 1/112 (budynek NOT). Warto się spieszyć - ilość multikarnetów jest ograniczona! Cena - 600 zł.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych