Niedziela 19 maja
Iwa, Piotra, Celestyna
RADOM aktualna pogoda

I Mazowiecki Piknik Lekkoatletyczny

dm, UM Radom 2023-09-11 17:35:00

I Mazowiecki Piknik Lekkoatletyczny odbył się w niedzielę na Placu Jagiellońskim. Wydarzenie, przy wsparciu miasta i Samorządu Województwa Mazowieckiego zorganizowało RLTL Optima Radom.

Podczas pikniku najmłodsi mogli wziąć udział w takich konkurencjach jak: bieg na 30 m, rzut oszczepem, skok wzwyż, pchnięcie kulą czy zwinnościowy tor przeszkód. Piknik był także okazją do spotkania z doświadczonymi zawodnikami RLTL Optima Radom, medalistami Mistrzostw Polski.

– Miło było patrzeć na uśmiechy dzieci biorących udział w rywalizacji. Dziękuję organizatorom pikniku. To znakomita promocja tej pięknej dyscypliny sportu – mówił prezydent Radosław Witkowski. – Ten piknik to przede wszystkim okazja do dobrej zabawy i rywalizacji pod okiem prawdziwych gwiazd lekkiej atletyki. A jeśli któryś z uczestników odnajdzie w sobie sportową pasję, to w Radomiu będzie miał świetne możliwości do tego, aby trenować, rozwijać się, a w przyszłości być może także zdobywać medale – mówił wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych