Czwartek 25 kwietnia
Jarosława, Marka, Elwiry

HydroTruck wygrywa w Pelplinie

dm 2022-11-27 12:21:00

W meczu 12. kolejki Suzuki 1 Ligi koszykarze HydroTrucku Radom wygrali na wyjeździe 81:76 z Decką Pelplin. Dla podopiecznych trenera Roberta Witki to jedenaste zwycięstwo w tym sezonie.

autor: Dariusz Osiej/RCS

Spotkanie było wyrównane przez praktycznie 40 minut. Kwarta, która zadecydowała o kolejnym zwycięstwie lidera z Radomia, to trzecia ćwiartka, w której nasz zespół, dowodzony przez duet Ransom-Jeszke, wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał do końca meczu.

W nastepnej kolejce radomianie zagrają u siebie z Miasto Szkła Krosno. Spotkanie odbędzie się w środę (7 grudnia) o godz. 18.

Decka Pelplin - HydroTruck Radom 76:81 (27:23, 17:21, 13:20, 19:17)

HydroTruck: Ransom 28, Jeszke 24, Zegzuła 11, Patoka 7, Zalewski 3, Sowa 2, Formella 2, Olender 2, Pietras 2, Wall.