Wtorek 19 marca
Józefa, Bogdana, Laili

HydroTruck wygrywa w Lublinie

dm 2023-01-30 08:44:00

W meczu 22. kolejki Suzuki 1 Ligi koszykarze HydroTrucku Radom wygrali na wyjeździe 95:62 ze Startem II Lublin. Dla podopiecznych trenera Roberta Witki to już osiemnaste zwycięstwo w tym sezonie.

autor: MOSiR Radom

Pierwsza połowa rozstrzygnęła losy tego spotkania. Lider tabeli prowadził po dwóch kwartach już 26 punktami i był pewny końcowego rozstrzygnięcia. I choć przed ostatnią ćwiartką Start zmniejszył stratę do 15 oczek, to HydroTruck ciągle pewnie kontrolował przebieg gry i ostatecznie wygrał 95:62.

Tabela - tutaj.

W następnej kolejce radomianie w meczu na szczycie podejmą wicelidera - Górnik Wałbrzych. Pojedynek odbędzie się w piątek (3 lutego) o godz. 18.

Start II Lublin - HydroTruck Radom 62:95 (15:26, 13:28, 24:13, 10:28)

HydroTruck: Zegzuła 22, Zalewski 14, Jeszke 12, Patoka 11, Pietras 9, Sowa 8, Sadło 6, Formella 5, Rojek 5, Olender 3.