Piątek 26 kwietnia
Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

HydroTruck wygrał w Kołobrzegu

dm 2023-03-27 08:45:00

Koszykarze HydroTrucku Radom po dogrywce pokonali na wyjeździe 95:93 Kotwicę Kołobrzeg. Dla naszego zespołu to 23 zwycięstwo w tym sezonie.

autor: MOSiR Radom

Znów bez Amerykanina Ransoma musiała radzić sobie radomska drużyna, która w czwartej kwarcie doprowadziła do dogrywki, choć przez jakiś czas prowadziła trzema punktami. W dogrywce HydroTruck gonił wynik i ostatecznie wygrał. 31 punktów zdobył Filip Zegzuła!

W przedostatniej kolejce fazy zasadniczej, już w środę o godz. 18:30 radomianie podejmą w hali RCS wicelidera, Dziki Warszawa.

Kotwica Kołobrzeg - HydroTruck Radom 93:95 (20:22, 22:19, 24:18, 12:19, d. 15:17)

HydroTruck: Zegzuła 31, Zalewski 15, Jeszke 12, Patoka 11, Rojek 10, Sowa 10, Sadło 4, Formella 2, Pietras.