Niedziela 4 czerwca
Franciszka, Karola, Go¶cimiła
RADOM aktualna pogoda

Gala "Radomiak - Droga do Marzeń..."

dm, radomiak.pl 2022-06-23 16:41:00

W Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu odbyła się Gala "Radomiak - Droga do Marzeń...", podczas której odbyła się m.in. prezentacja strojów i drużyny na nowy sezon PKO BP Ekstraklasy.

Wszystko zaczęło się od występu Kuby Urbańskiego z zespołu Playboys, który zaśpiewał cover piosenki "Nasza Noc". Następnie m.in. zobaczyliśmy specjalnie przygotowany na tę okazję film, który idealnie podsumował drogę Radomiaka od III ligi aż do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Później przyszła kolei na zaprezentowanie trenerów i dyrektorów Akademii Radomiaka. Po chwili prezes Sławomir Stempniewski, w imieniu Klubu, dziękował wielu znamienitym Sponsorom i Przyjaciołom Radomiaka, wręczając im koszulki. Następnie przyszedł czas na prezentację koszulek na nowy sezon, jak i całej drużyny, która będzie walczyła o punkty w PKO BP Ekstraklasie. Na zakończenie mini koncert zagrał zespół Szymon Wydra & Carpe Diem.

Zdjęcia - TUTAJ.

Galę poprowadzili dziennikarze: Marcin Borzęcki i Sebastian Staszewski.

Komentarze naszych czytelników

 • Radomiak.

  2022-06-23 14:50:07

  Gdzie RCS wy ŚMIECIE z PO.

 • wicio I frycio.

  2022-06-24 11:30:52

  RADOMIAK:DROGA DO NIKĄD.

 • kibic z karnetem

  2022-06-25 22:38:18

  dlaczego nie zostalem zaproszony? tylko pociotki znowu?

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych