Piątek 26 kwietnia
Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Druga w sezonie porażka HydroTrucku

dm 2022-12-18 11:03:00

W meczu 16. kolejki Suzuki 1 Ligi koszykarze HydroTrucku Radom przegrali na wyjeździe 66:79 z Dziki Warszawa. Dla zespołu trenera Roberta Witki to druga porażka w sezonie.

autor: Dariusz Osiej/MOSiR

Do przerwy spotkanie było bardzo wyrównane i na tablicy wyników widniał remis. Druga połowa, a w szczególności ostatnia kwarta należała już jednak do gospodarzy. Mecz ten pokazał, że gdy tylko wystąpią w drużynie z Radomia kontuzje, to HydroTruck może mieć kłopoty z wygrywaniem nawet na poziomie zaplecza Ekstraklasy.