Środa 12 czerwca
Janiny, Onufrego, Leona
RADOM aktualna pogoda

Czarni rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu

dm, wksczarni.pl 2023-08-15 11:33:00

Enea Czarni Radom mają za sobą pierwsze jednostki treningowe. W poniedziałek podopieczni Pawła Woickiego rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu w PlusLidze mężczyzn.

autor: Adam Kurasiewicz/wksczarni.pl

- Mam nadzieję, że wszyscy będą zdrowi i że te przygotowania będą przebiegały bez zakłóceń. Chcielibyśmy zbudować drużynę i teraz jest na to czas, a także na podnoszenie umiejętności indywidualnych, tworzenie systemów grania na boisku. Ale też na stworzenie grupy ludzi, którzy będą sobie ufali i będą chcieli ze sobą współpracować. To dla mnie bardzo ważny cel - podkreśla szkoleniowiec Enea Czarnych Radom, Paweł Woicki.

Na pierwszym treningu stawiło się 12 siatkarzy z pierwszego składu Enea Czarnych Radom. W najbliższych tygodniach zabraknie Vuko Todorovicia oraz Brodiego Hofera, którzy przebywają na zgrupowaniach swoich reprezentacji. W ich miejsce sztab trenerski postanowił zaprosić dwóch zawodników: Bartka Sławińskiego i Wiktora Borkowskiego. 

Przed Enea Czarnymi Radom trzy dni pracy na siłowni oraz boiskach do piłki plażowej, które będą jednocześnie przygotowaniem do zbliżającego się turnieju PreZero 2023 w Gdańsku. Enea Czarni Radom w środę (16 sierpnia) pojadą nad polskie morze, gdzie będą rywalizować w kolejnej edycji turnieju na piasku.

- Fajnie, że już zaczynamy trenować, bo każdy nie mógł się doczekać tego pierwszego treningu. To niemal w całości nowa drużyna i na razie się poznajemy i zobaczymy jak to będzie wyglądać. Na pewno będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony w Gdańsku. Potencjał jest i każdy z tych chłopaków ma duże możliwości, aby grać na dobrym lub bardzo dobrym poziomie. Wszystko w naszych rękach i nogach. Przed sezonem jeszcze nic nie wygraliśmy, ale też nic nie przegraliśmy. Ja podchodzę do nowych rozgrywek z dużym optymizmem. - mówi nowy przyjmujący WKS-u, Rafał Buszek. 

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych