Czarni przegrali z mistrzem Polski

dm 2023-03-19 20:29:00

W spotkaniu 28. kolejki PlusLigi siatkarze Cerradu Enei Czarnych Radom przegrali u siebie 1:3 z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Fatalny pierwszy set i przebudzenie "Wojskowych" od drugiej partii, które jednak dało tylko jednego zdobytego seta. Na więcej radomian dziś nie było stać, co oznacza, że Czarni dalej pozostają bez wygranej w hali RCS.

W następnej kolejce Czarni podejmą Jastrzębski Węgiel.

Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (10:25, 25:22, 22:25, 23:25)

Czarni: Nowak 2, Schulz 16, Rusin 9, Firszt 15, Tammemaa 10, Lemański 8, Masłowski (libero) oraz Nowowsiak (libero), West, Gąsior 1, Łukasik.

ZAKSA: Janusz 3, Kluth 31, Staszewski 7, Żaliński 13, Paszycki 8, Huber 8, Shoji (libero) oraz Stępień, Smith, Śliwka.

MVP: Bartłomiej Kluth (ZAKSA).