Wtorek 27 września
Damiana, Amadeusza, Mirabelli
RADOM aktualna pogoda

Aktywna Plaża w Pionkach

2022-08-18 07:19:00

Akcja Aktywna Plaża odbyła się w minioną sobotę nad Stawem Górnym w Pionach. To projekt promujący aktywny i zdrowy tryb życia poprzez zajęcia sportowe.

Impreza skierowana była do wszystkich, od dzieci przez dorosłych po seniorów, w których mogli bezpłatnie korzystać z różnorakich zajęć fitness, pod okiem najlepszych trenerów z klubów PopGYM w Radomiu i Foremka z Kozienic. Zajęcia odbyły się na świeżym powietrzu jak i sali ćwiczeń. 

Mimo niesprzyjającej aury, frekwencja uczestników dopisała, a atmosfera podczas ćwiczeń była gorąca. - To bardzo fajny pomysł. Akurat spędzaliśmy wolny dzień na zalewem i chętnie skorzystaliśmy z ćwiczeń zorganizowanych na plaży – powiedział nam pan Piotr, który wziął udział w Aktywnej Plaży wraz córką.

Impreza odbyła się dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

  • szuwarek

    2022-08-18 08:59:09

    na Borkach w Radomiu jest  bierna plaża jak i bierny i nieudolny gospodarz

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych