Niedziela 23 czerwca
Wandy, Zenona, Prospera
RADOM aktualna pogoda

Złoty Certyfikat Jakości dla Fabryki Broni

dm 2021-09-24 11:01:00

Fabryka Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o. otrzymała Złoty Certyfikat Jakości w zakresie kreowania jakości i budowania potencjału przemysłu zbrojeniowego i obronnego Rzeczypospolitej Polskiej.

Uroczyste wręczenie certyfikatu miało miejsce podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego 2021 w Kielcach.

Złoty Certyfikat Jakości został przyznany przez Centrum Certyfikacji Jakości, jednostkę certyfikującą systemy zarządzania, funkcjonującą w strukturze Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie.

- Bardzo cieszymy się z uhonorowania Fabryki Broni wyróżnieniem w postaci Złotego Certyfikatu Jakości przyznanego przez Centrum Certyfikacji Jakości. Fabryka Broni w Radomiu posiada prawie stuletnie doświadczenie w konstrukcji i produkcji broni palnej dla Sił Zbrojnych RP. Wszyscy pracownicy naszego zakładu - to eksperci w branży - a ich wiedza i doświadczenie przekładają się na jakość produkowanych przez nas wyrobów, które znajdują uznanie na całym świecie - mówi Maciej Borecki, p.o. prezesa zarządu Fabryki Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o.

Podczas kieleckich targów Fabryka Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o. otrzymała także nagrodę specjalną Ministra Obrony Narodowej za pistolet VIS 100. Pistolet został zaprojektowany w Fabryce Broni w Radomiu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych