Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Zespół Szkół Technicznych szkołą innowacyjną

UM Radom, mkj 2014-03-29 09:00:00

Radom obecny był na 9 edycji Microsoft in Education Global Forum Barcelona 2014. Nasze miasto, region i Polskę reprezentowali nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych Artur Rudnicki, Tomasz Magnowski i Michał Czarnecki, którzy odebrali  certyfikat Mentor School dla ZST przyznany na drugą już kadencję.

W forum uczestniczyło ponad tysiąc nauczycieli z 98 krajów z całego świata. W ramach forum, jako działanie innowacyjne, prezentowana była metodologia związana z Wystawą Interaktywną Mózg 2014. Niezbędnym do zaprezentowania wystawy warunkiem było wpisanie się jej w opracowaną przez specjalistów listę umiejętności 21 wieku. Należą do nich komunikacja, umiejętność rozwiązywania problemów związanych z życiem codziennym i innowacyjność, współpraca, wykorzystanie technologii w nauczaniu, budowanie wiedzy oraz samoregulacja (samorozwój).

W ramach zajęć podczas forum nasi reprezentanci poznawali nowe narzędzia związane z nauczaniem, współpracowali w zespołach międzynarodowych i pisali projekty związane z „celami milenijnymi” opracowanymi przez UNICEF.

Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych