Poniedziałek 26 luty
Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RADOM aktualna pogoda

Zatrzymany za kradzieże katalizatorów

dm, KMP Radom 2021-04-24 09:33:00

Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Radomiu na gorącym uczynku zatrzymali 34-latka, który wyciął i ukradł katalizator pojazdu. Jak się później okazało, mężczyzna ma na swoim koncie aż 19 takich czynów.

Dyżurny radomskiej policji w ostatnich dniach otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, ze dochodzi do kradzieży elementów z zaparkowanego pojazdu na jednym z radomskich osiedli. Na miejsce pojechali policjanci, by to sprawdzić. Okazało się, że mężczyzna po wycięciu przywłaszczył katalizator samochodowy z pojazdu osobowego o wartości kilku tysięcy złotych. 34-latek trafił do policyjnego aresztu.

W toku dalszych czynności policjanci z Komisariatu II Policji w Radomiu ustalili, że to nie jedyne przestępstwo na koncie zatrzymanego. W ostatnich miesiącach ukradł 19 katalizatorów na terenie miasta.

34-latkowi przedstawiono zarzuty, a za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych