Środa 12 czerwca
Janiny, Onufrego, Leona
RADOM aktualna pogoda

Wizyta monitorująca Projekt LIFE

dm 2021-05-27 11:00:00

Wizytę monitorującą efekty Projektu LIFE złożył 21 maja w Radomiu ekspert zewnętrzny z NEEMO reprezentujący stronę umowy grantowej z UE, tj. CINEA ( European Climate, Infrastructure and Environment Executive Agency). W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele czterech konsorcjantów projektu, jak również wykonawców zadań inwestycyjnych.

Wizyty w terenie odbyły się według planowanej agendy i logistycznego rozmieszczenia odwiedzanych miejsc, tj. od polderów zalewowych na rzece Cerekwiance, przez zbiornik Borki i stawy kolmatacyjne, po rzekę Mleczną poniżej zbiornika Borki wzdłuż bulwarów miejskich. Monitor obejrzał też budowane aktualnie nowe elementy małej błękitno – zielonej infrastruktury na terenie Publicznego Przedszkola nr 11 przy ul. Kościuszki i PSP nr 33 przy ul. Kolberga.

Następnie odbyło się dwugodzinne spotkanie stacjonarne, na którym został omówiony aktualny stan realizacji poszczególnych działań projektowych.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych