Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Wieczór kolęd w PSP nr 32. Było wzruszająco

psp32, red.cr 2014-12-18 17:30:00

We wtorek w Publicznej Szkole Podstawowej  nr 32 w Radomiu odbył się Wieczór Kolęd. Celem tego wyjątkowego spotkania było wprowadzenie w  atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. We wspólnym magicznym wieczorze uczestniczyli rodzice, uczniowie oraz wszyscy pracownicy PSP nr 32. 

Pełen wzruszeń program artystyczny w wykonaniu uczniów szkoły, oparty na baśni H. Ch. Andersena „Dziewczynka z zapałkami”, poprzeplatany był kolędami w doskonałym wykonaniu Wioletty Latosek – opiekunki scholi dziecięcej działającej przy parafii Chrystusa Nauczyciela w Radomiu.  Wszyscy zebrani goście włączyli się do wspólnego śpiewania. 

Na zakończenie na scenie stanęli obok siebie uczniowie, rodzice, nauczyciele i dyrekcja szkoły,  by  złożyć wszystkim  świąteczne  życzenia i śpiewająco poprzez kolędę przekazać  „Znak pokoju”. Dyrekcja szkoły i rodzice rozdali opłatek, którym wszyscy uczestnicy uroczystości dzielili się. 

Nie zabrakło też upominków. Gości obdarowano bombkami z logo PSP nr 32 wykonanymi przez uczniów i nauczycieli. Można było spróbować pierników własnego wyrobu wykonanych na warsztatach kulinarnych w szkole oraz ciasteczek przygotowanych przez rodziców. 

Niezapomniana atmosfera tego wieczoru, pełna serdeczności i wzajemnej życzliwości wpłynęła na integrację całej społeczności szkolnej. Coroczne spotkania podczas wieczoru kolęd są już tradycją PSP nr 32. 

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych