Piątek 21 czerwca
Alicji, Alojzego, Rudolfa
RADOM aktualna pogoda

W poniedziałek utrudnienia w centrum miasta [MAPKA]

dm, MZDiK 2021-09-26 09:27:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z uroczystościami przed pomnikiem przy ulicy Niedziałkowskiego, w dniu 27 września 2021 roku (poniedziałek) w godzinach około 12:45-14:30 jej odcinek będzie zamknięty dla ruchu. Objazdem pojadą również autobusy linii 19.

Uroczystości związane z rocznicą powołania Polskiego Państwa Podziemnego będą odbywały się przed pomnikiem Żołnierzy Armii Krajowej Okręgu Radomsko-Kieleckiego „Jodła” (zlokalizowanym po wschodniej stronie budynku Urzędu Miejskiego, obok postoju taksówek). W tym czasie ulica Niedziałkowskiego pomiędzy ulicami Żeromskiego a Curie-Skłodowskiej zostanie zamknięta dla ruchu kołowego. Zalecane objazdy będą przebiegały przez ulice 25 Czerwca i Kelles-Krauza.

Autobusy komunikacji miejskiej linii 19 w powyższych godzinach będą kursowały objazdem ulicami Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Kelles-Krauza, Niedziałkowskiego, Kilińskiego, Stańczyka i Malczewskiego (w obydwu kierunkach). Na trasie objazdowej dla linii 19 będą obowiązywały wszystkie stałe przystanki. Nieczynne będą wówczas przystanki Słowackiego / Żeromskiego 01 (w kierunku ulicy Żeromskiego) i Żeromskiego / Słowackiego 02 (w kierunku ulicy 25 Czerwca).

Uwaga! Ze względu na krótki okres obowiązywania tych korekt nie będą one uwzględnione w Systemie Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (zapowiedzi następnych przystanków będą automatycznie przestawiać się na właściwe dane na drugim przystanku po powrocie danego autobusu na stałą trasę linii). Z tego powodu na wyświetlaczach na przystankach bezpośrednio za obszarem objętym tymi zmianami przewidywane czasy odjazdów mogą różnić się od rzeczywistych.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca uroczystości oraz o stosowanie się do ewentualnych poleceń policjantów oraz strażników miejskich, kierujących ruchem w tym rejonie.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych