MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności na tym skrzyżowaniu oraz o stosowanie się do stałego oznakowania pionowego i poziomego (ulica Żwirki i Wigury jest tam drogą podporządkowaną).
Uwaga! Wyłączone światła
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z robotami energetycznymi i koniecznością wyłączenia zasilania, w czwartek 6 września w godzinach około 9:00-14:00 nie będzie działała sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada oraz Żwirki i Wigury.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Krzyże Wolności i Solidarności będą wręczone w Radomiu pod patronatem prezydenta Nawrockiego
Czarni postawili na sprawdzonych libero. Na tej pozycji zmian w nowym sezonie nie będzie
Przez cały dzień objazdy dla autobusów 11. linii, podczas obchodów 50. rocznicy Radomskiego Czerwca ’76
Można już głosować w Budżecie Obywatelskim Radomia 2027. Do rozdania prawie 11 mln zł
Trzy kolejne ulice z asfaltem. Dziś rusza przebudowa ulicy Sandomierskiej