Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

UTH. Pozytywna ocena PKA dla kierunku lekarskiego

dm, uniwersytetradom.pl 2021-07-29 15:23:00

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej wydało uchwałę w sprawie oceny programowej kierunku lekarskiego prowadzonego na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu na poziomie jednolitych studiów magisterskich o profilu ogólnoakademickim.

Po zapoznaniu się z opinią zespołu nauk medycznych i nauk o zdrowiu, raportem zespołu oceniającego oraz stanowiskiem uczelni w sprawie oceny programowej kierunku lekarskiego, Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej wydało ocenę pozytywną - czytamy na stronie radomskiego uniwersytetu.

Oznacza to, że po roku przerwy UTH może przeprowadzić rekrutację na I rok studiów na kierunku lekarskim. Przyznane limity przyjęć na najbliższy rok akademicki, to 120 miejsc na studia dzienne i 40 na studia zaoczne.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych