Wtorek 25 czerwca
Łucji, Wilhelma, Albrechta
RADOM aktualna pogoda

Tymczasowe zamknięcie ulicy Fołtyn

dm, MZDiK 2021-11-21 12:22:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zaplanowanym układaniem nawierzchni na głównej jezdni ulicy Fołtyn, w dniu 21 listopada 2021 roku (niedziela) w godzinach około 7:00-21:00 będzie ona całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego na rozbudowywanym odcinku.

Ostatnia warstwa nawierzchni bitumicznej (czyli tak zwana ścieralna) będzie układana w niedzielę na całej szerokości głównej jezdni ulicy Fołtyn, od wyjazdu z pętli autobusowej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Kozienicką aż do skrzyżowania z ulicą Holszańskiej. W godzinach około 7:00-21:00 ruch kołowy będzie tam niemożliwy. MZDiK prosi w miarę możliwości o omijanie tego rejonu.

Taki termin prac został wybrany nieprzypadkowo, by w jak najmniejszym stopniu utrudnić dojazd do zlokalizowanych wzdłuż ulicy Fołtyn firm i zakładów produkcyjnych. Wykonawca we własnym zakresie powiadomi je o zaplanowanych utrudnieniach. Pracowników firm, które działają również w niedziele (na przykład huty szkła), MZDiK prosi o korzystanie w tym dniu z komunikacji miejskiej (do skrzyżowania ulic Kozienickiej i Fołtyn dojeżdżają autobusy linii 10, 17 i 26) bądź ewentualnie o pozostawianie swoich samochodów wzdłuż pobliskiej ulicy Tarnobrzeskiej.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych