Piątek 8 grudnia
Marii, Wirginii, Zenona
RADOM aktualna pogoda

Tymczasowe objazdy odcinka ulicy Pięknej [MAPKA]

dm, MZDiK 2021-10-19 09:17:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z robotami drogowymi, w dniu 19 października 2021 roku (wtorek) w godzinach około 8:00-17:00 będzie zamknięty odcinek ulicy Pięknej od ulicy Przejazd do ulicy Mazowieckiej. Autobusy linii 2 i 11 będą jeździły objazdem.

Prace drogowe związane z remontem nawierzchni jezdni obejmą odcinek ulicy Pięknej od Przejazd do Mazowieckiej. Podczas trwania robót będzie on czasowo zamknięty dla ruchu kołowego, z wyjątkiem pojazdów wykonawcy zadania oraz warunkowego - w miarę możliwości - dojazdu do posesji. Zamknięty fragment jezdni będzie można wtedy ominąć okolicznymi ulicami na Idalinie, między innymi Bliską, Gałczyńskiego i Laskową lub Idalińską, Wiertniczą i Willową albo Kalinową.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic albo do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Autobusy linii 2 i 11 będą kursowały w godzinach około 8:00-17:00 następującym objazdem: w kierunku pętli Idalin: Idalińska, Przejazd, Bliska, Gałczyńskiego, Laskowa, Mazowiecka, Wiśniowa, Wiertnicza; w kierunku Śródmieścia: Wiertnicza, Sadowa, Mazowiecka, Laskowa, Gałczyńskiego, Bliska, Przejazd, Idalińska.

Na trasie objazdu zostanie uruchomiony przystanek tymczasowy Laskowa / Mazowiecka 02 (w stronę Mazowieckiej). Nieczynny będzie natomiast przystanek Mazowiecka / Laskowa 02 (przy sklepie, wyłącznie w kierunku ulicy Wiśniowej).

Uwaga! Ze względu na krótki okres obowiązywania tych korekt nie będą one uwzględnione w Systemie Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (zapowiedzi następnych przystanków będą wyświetlane według stałego przebiegu trasy linii).

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych