Środa 14 maja
Bonifacego, Macieja, Dobiesława

Trzymał narkotyki za lodówką w mieszkaniu zmarłej babci

KMP, mbas 2013-11-04 11:05:00

Policjanci z drugiego komisariatu Policji zatrzymali 25-latka, który wbrew przepisom ustawy wytwarzał środki odurzające.

Zatrzymanie mężczyzny to efekt prowadzonego przez policjantów rozpoznania środowiska związanego z narkotykami. Funkcjonariusze  z KP II kilka dni temu pojawili się przy jednym z bloków na ulicy Kusocińskiego. Z ich ustaleń wynikało, że pod wskazanym adresem może przebywać osoba posiadająca środki odurzające. Po obserwacji, funkcjonariusze zatrzymali 25-latka, który przyszedł po narkotyki, które ukrywał za lodówką w mieszkaniu zmarłej babci.

Policjanci zabezpieczyli około 750 porcji marihuany. 25-latka osadzono w Policyjnych Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych, po czym doprowadzono go do prokuratury. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Kto wbrew przepisom ustawy wytwarza środki odurzające podlega karze pozbawienia wolności do lat 3, natomiast za handel środkami odurzającymi grozi do 10 lat.

Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy?  POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap