Wtorek 5 grudnia
Saby, Kryspiny, Wilmy
RADOM aktualna pogoda

Trwają prace nad strategią. Wypełnij ankietę

dm, UM Radom 2021-06-03 13:55:00

Trwają prace nad "Strategią dalszego rozwoju Gminy Miasta Radomia - Radom 2030". Do 11 czerwca wszyscy mieszkańcy mogą wyrazić swoją opinię na temat życia w mieście poprzez wypełnienie ankiety.

Foto: UM Radom

Ankieta znajduje się tutaj.

Informacje od mieszkańców pozwolą na uwzględnienie potrzeb i oczekiwań radomian w dokumencie, nad którym obecnie pracuje powołany przez Prezydenta Miasta Radomia Zespół ds. Strategii. Wśród pytań znajdują się zarówno te dotyczące oczekiwań związanych z miejscem zamieszkania, zatrudnieniem, jak i oceną różnych dziedzin życia.

Strategia rozwoju to kluczowy dokument kształtujący politykę miasta na najbliższe lata. Gmina Miasta Radomia przystąpiła do jej opracowywania wraz z podjęciem przez Radę Miejską w Radomiu uchwały w tej sprawie.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych