- Autobus będzie się wyróżniał nie tylko swoją długością, ale i kolorystyką. Będzie ona nawiązywała do 100-lecia niepodległości. Autobus będzie więc biało-czerwony i zostanie na nim umieszczony motyw przypominający o tej ważnej rocznicy. W tych barwach MAN będzie jeździł po Radomiu do końca roku - poinformował na Facebooku wiceprezydent Konrad Frysztak.
Ten autobus będzie jeździł po radomskich ulicach
Testowany niedawno autobus marki MAN Lion's City GL wkrótce na stałe wyjedzie na radomskie ulice. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji rozstrzygnęło przetarg na jego leasing.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Krzyże Wolności i Solidarności będą wręczone w Radomiu pod patronatem prezydenta Nawrockiego
Czarni postawili na sprawdzonych libero. Na tej pozycji zmian w nowym sezonie nie będzie
Przez cały dzień objazdy dla autobusów 11. linii, podczas obchodów 50. rocznicy Radomskiego Czerwca ’76
Można już głosować w Budżecie Obywatelskim Radomia 2027. Do rozdania prawie 11 mln zł
Trzy kolejne ulice z asfaltem. Dziś rusza przebudowa ulicy Sandomierskiej