Niedziela 23 czerwca
Wandy, Zenona, Prospera
RADOM aktualna pogoda

Tego dnia autobusy miejskie pojadą inaczej

dm, MZDiK 2021-05-29 09:33:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w dniu 4 czerwca 2021 roku (piątek po Bożym Ciele) autobusy wszystkich linii miejskich w Radomiu będą kursowały według rozkładów sobotnich. W pozostałe dni długiego weekendu nie będzie dodatkowych zmian.

Sobotnie rozkłady w tym dniu zostaną wprowadzone na podstawie obserwacji z poprzednich lat. W dniach, w których uczniowie i studenci nie mają zajęć, zaś dużo osób pracujących bierze urlopy, frekwencja pasażerów znacznie spada.

W pozostałe dni długiego weekendu autobusy komunikacji miejskiej w Radomiu będą kursowały według następujących rozkładów: w dniu 3 czerwca 2021 roku (czwartek, Boże Ciało) według standardowych rozkładów niedzielnych, w dniu 5 czerwca 2021 roku (sobota) według standardowych rozkładów sobotnich, w dniu 6 czerwca 2021 roku (niedziela) według standardowych rozkładów niedzielnych.

O utrudnieniach w ruchu lub objazdach dla autobusów, związanych z procesjami Bożego Ciała, poinformujemy w osobnym komunikacie - bezpośrednio przed świętem. Konkretne decyzje poszczególnych parafii w sprawie formy procesji (ulicznej lub wokół kościoła) będą ogłoszone w weekend poprzedzający uroczystości.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych