Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Sala gimnastyczna w PSP 4 po remoncie

dm, UM Radom 2021-07-21 16:16:00

W nowym roku szkolnym uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Wyścigowej będą mogli korzystać z odnowionej sali gimnastycznej. Została ona wyremontowana w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. M.in. wymieniono podłogę, wyremontowano zaplecze i pomalowano ściany.

- To był zwycięski projekt w grupie projektów instytucjonalnych. Szczególne słowa uznania należą się szkolnej społeczności, która złożyła wniosek i wypromowała swój projekt. Jestem przekonany, że po wakacjach sala będzie bardzo dobrze służyła zarówno uczniom jak i wszystkim, którzy z tego obiektu będą korzystali poza godzinami lekcyjnymi - mówi prezydent Radosław Witkowski.

Remont sali gimnastycznej w PSP nr 4 kosztował nieco ponad 400 tysięcy złotych. Obecnie, w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego, budowany jest także plac zabaw przy szkole podstawowej nr 17 na osiedlu Południe oraz boisko na Michałowie.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych