Radomskie ''światełko do nieba'' dla prezydenta Adamowicza [WIDEO, ZDJĘCIA]
Symboliczne "światełko do nieba" dla zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza odbyło się w poniedziałkowy wieczór na Placu Corazziego. Przyszło kilkuset radomian, którzy zapalili znicze ustawione w kształcie serca. Czuwanie w ciszy trwało około pół godziny.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Otwarty trening Radomiaka we wtorek. Zajęcia poprowadzi nowy szkoleniowiec
Dwa medale zapaśników Olimpijczyka podczas międzynarodowego turnieju we Frankfurcie na Odrą
Krzyże Wolności i Solidarności będą wręczone w Radomiu pod patronatem prezydenta Nawrockiego
Czarni postawili na sprawdzonych libero. Na tej pozycji zmian w nowym sezonie nie będzie
Przez cały dzień objazdy dla autobusów 11. linii, podczas obchodów 50. rocznicy Radomskiego Czerwca ’76