Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Radomski Program Drogowy. Ulica Gęsia z nową nawierzchnią

dm, UM Radom 2021-08-06 16:00:00

Ulica Gęsia na Kapturze ma nową, asfaltową nawierzchnię. To pierwsza droga, na której zostały w tym roku przeprowadzone roboty w ramach Radomskiego Programu Drogowego. Ulica Gęsia, łącząca ulicę Chłodną i Polną miała do tej pory nawierzchnię gruntową. Została utwardzona na całej długości ok. 170 metrów.

- Idea Radomskiego Programu Drogowego pozostaje niezmienna. Chcemy poprawiać jakość życia mieszkańców tych ulic, które mają nieutwardzoną nawierzchnię. Efekty tych działań są widoczne w wielu miejscach na co dzień, a w szczególności mamy okazję je docenić w deszczowe dni - mówi prezydent Radosław Witkowski.

W najbliższych planach jest utwardzenie sześciu kolejnych fragmentów ulic gruntowych w różnych częściach miasta, wśród których są: Starachowicka, gdzie prace już trwają, a także Godowska od Wiejskiej do Radostowskiej, Mroza, Prackiego, Torfowa i Stawowa.

Do tej pory w ramach Radomskiego Programu Drogowego zostało utwardzonych łącznie 151 fragmentów ulic gruntowych w całym mieście.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych