Środa 12 czerwca
Janiny, Onufrego, Leona
RADOM aktualna pogoda

Posłowie PiS: Wypełniliśmy nasze obietnice sprzed czterech lat

dm 2023-09-15 15:30:00

Politycy Prawa i Sprawiedliwości z Radomia podsumowali ostatnie lata kadencji PiS i wskazali inwestycje, które udało się zrealizować na terenie naszego miasta oraz regionu.

Poseł Marek Suski mówił o Porcie Lotniczym Warszawa-Radom, dworcu Radom Główny czy utworzeniu trasy S7 do Warszawy.

- Wypełniliśmy nasze obietnice sprzed czterech lat. Nawet można powiedzieć, że wypełniliśmy je nie tylko w pełni, ale przekroczyliśmy. Jeżeli chodzi o cały region radomski, to jest to kolejnych kilka miliardów. Chcemy pokazać perspektywę rozwoju na następną kadencję, czyli nasze konkretne propozycje dla Radomia i regionu - mówił lider radomskiej listy PiS do Sejmu RP.

Poseł Suski dodał, że powrót wojska na lotnisko czy przekształcenie UTH w Uniwersytet Radomski - to inwestycje w kluczowe dla partii dziedziny, jakimi są bezpieczeństwo i oświata.

- Trzeba wspomnieć m.in. o rewitalizacji dawnego budynku Fabryki Broni za około 500 mln złotych - stwierdziła poseł Agnieszka Górska.

Andrzej Kosztowniak mówił natomiast, że w ostatnich latach rząd PiS zainwestował kilka miliardów złotych w mieście i regionie. - Marzenia się spełniły. Mamy kolej do stolicy, ekspresówkę do Warszawy, ogłoszono też przetarg na budowę trasy S12 - powiedział.

Poseł Anna Kwiecień dodała, że że nie byłoby tych inwestycji bez uszczelnienia systemu podatkowego, a poseł Radosław Fogiel zachęcał do wzięcia udziału w wyborach do Sejmu i Senatu.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych