Poniedziałek 26 luty
Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RADOM aktualna pogoda

Policyjna Odyseja pomogła znaleźć narkotyki

dm, KMP Radom 2021-04-20 15:00:00

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 35-latek, którego zatrzymali policjanci z wydziału d/w z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Mężczyzna miał 400 gramów marihuany, które ukrywał m.in. w piwnicy. W ich odnalezieniu pomógł specjalny pies służbowy do wyszukiwania zapachów narkotyków - Odyseja. Zatrzymany odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

W wyniku czynności podjętych przez policjantów zwalczających przestępczość narkotykową, kolejne narkotyki nie trafią na rynek. Funkcjonariusze zatrzymali 35-letniego mieszkańca Radomia, u którego policjanci zabezpieczyli 400 gramów marihuany. Narkotyki zostały znalezione w jego aucie i w piwnicy. Znalezienie części z nich to zasługa policyjnego, psiego nosa. Dzięki pomocy niespełna dwuletniej Odysei, która kilka tygodni temu zasiliła szeregi psich funkcjonariuszy, szybko znaleziono narkotyki.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnej celi. Przedstawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na czas 2 miesięcy.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych