Niedziela 11 maja
Igi, Miry, Lwa

Po weekendzie utrudnienia na alei Wojska Polskiego

dm, MZDiK 2018-09-15 10:59:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z robotami przy budowie nowego wiaduktu na alei Wojska Polskiego, od dnia 17 września 2018 roku (poniedziałek) będą wprowadzone czasowe zmiany w ruchu. Pojazdy będą jeździły wahadłowo po jednej połowie jezdni.

Budowa wiaduktu jest prowadzona w ramach trwającej przebudowy całej alei Wojska Polskiego. Nowy obiekt powstaje po wschodniej stronie istniejącej przeprawy nad linią kolejową do Pionek i Dęblina. Ze względu na konieczność wbijania tam tak zwanych ścianek szczelnych konieczne jest tymczasowe zwężenie jezdni alei Wojska Polskiego na wiadukcie. Z tego powodu zostanie tam wprowadzony ruch wahadłowy po jednej połowie drogi (sterowany sygnalizacją świetlną).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się tam do zmienionego oznakowania bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez drogowców!

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap