Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

Pędziła prawie 130 km/h w terenie zabudowanym

dm, KMP Radom 2021-05-14 13:13:00

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Radomiu prowadzili w piątek kontrole prędkości na terenie miasta. Zatrzymali prawo jazdy kierującej mercedesem za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 79 km/h.

Radomscy policjanci na ul. Warszawskiej prowadzili kontrole prędkości. W piątek przed południem mundurowi zatrzymali 23-latkę kierującą mercedesem, która znacznie przekroczyła dozwoloną prędkość. Kierująca jechała z prędkością 129 km/h w miejscu, w którym jest ograniczenie do 50 km/h.

Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy na 3 miesiące, ukarali mandatem za przekroczenie dozwolonej prędkości oraz 10 punktami karnymi.

Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wielu wypadków, w których bardzo często uczestnicy ruchu drogowego tracą zdrowie, a nawet życie.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych