Środa 14 maja
Bonifacego, Macieja, Dobiesława

Okradli stację paliw

kk, Justyna Leszczyńska, KMP 2013-06-24 13:38:00

Policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego KMP Radom zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy okradli stacje benzynowe. Obaj odpowiedzą za kradzież, a dodatkowo jeden z nich za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek na ulicy Kieleckiej. Ok. godz. 3 dwóch mężczyzn przyjechało samochodem vw passat w okolice jednej ze stacji paliw. Zaparkowali pojazd i poszli na stację, gdzie ukradli stojący olej do silników i uciekli, pozostawiając auto. Pracownik stacji zatrzymał przejeżdżający radiowóz i opowiedział o zdarzeniu.

Policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego sprawdzili okolice i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 18 i 22. Trafili do policyjnego aresztu - obaj w chwili zatrzymania byli pijani. Jak ustalili policjanci, kilkadziesiąt minut wcześniej podobnego czynu dopuścili się na innej stacji. Tam ich łupem padły przede wszystkim artykuły spożywcze. Przedstawiono im zarzut kradzieży, a dodatkowo 22 –latek odpowie za prowadzenie pod wpływem alkoholu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap